poniedziałek, 20 maja 2013

Rozdział 18

Miesiąc później
Alison
Siedziałam na leżaku i się opalałam, chłopacy poszli pomagać naszej nowej sąsiadce nosić rzeczy. Nawet jej jeszcze nie poznałam.  Byłam zajęta książką, że nawet nie zauważyłam jak wrócili. 
- Aly kochanie, chodź poznasz naszą nową sąsiadkę.- powiedział Harry.
Wstałam z leżaka i z książką w ręku poszłam do salonu. Na kanapie siedziała Taylor Swift. Wytapetowana od góry do dołu. Harry to aż się ślinił na jej widok.

środa, 8 maja 2013

Rozdział 17

Alison
Wróciliśmy z koncertu, Harry zmęczony od razu zasnął, a ja przeglądałam zdjęcia zrobione na naszej wycieczce. Chciałam sobie coś przypomnieć. Nic to nie dało. Nie mogłam spać, więc zeszłam na dół. Włączyłam telewizor i poszłam zrobić sobie coś do jedzenia. Leciała jakaś muzyka. Usiadłam przed telewizorem z jogurtem i tak siedziałam do póki nie usłyszałam TEJ piosenki. Odwróciłam wzrok od telewizora. 

sobota, 4 maja 2013

Rozdział 16

Harry
Właśnie zabrali Aly na operacje, chodziłem po korytarzu cholernie się martwiąc. Nie interesowało mnie czy ona sobie przypomni czy nie chciałem po prostu, żeby nic jej nie było. Usiadłem na krześle i bawiłem się telefonem. Przysnęło mi się na tym plastikowym krześle. Obudziła mnie pielęgniarka.
- Panie Styles proszę iść do domu. Operacja się udała jak Alison się obudzi to do pana zadzwonimy.
- Nie zostanę. Mogę ją zobaczyć?
- Tylko na chwilę i zaraz idzie pan do domu.

Obserwatorzy